• Ахд 2000 експрес, 250 мл. Дезінфекційний засіб.

Антисептик на спирту для дезінфекції рук, шкіри, поверхонь манікюрних та педикюрних інструментів у салонах краси, перукарнях, СПА. Швидко дезінфікувати руки, вбити мікроби на поверхні, миттєва гігієна, знезаразити ножиці та гребінець. Супер-швидкий дезінфікуючий засіб АХД 2000 експрес (AHD 2000 express). Бюджетний еквівалент засобу Bacillol Af. Для знищення збудників інфекції бактеріальної етіології, вірусної, патогенних грибів.

Антисептики, санітайзери

Дезінфікує за 15 сек. Не потребує змивання. Безпечний і тривалий дезінфікуючий захист. Без барвників, які "пофарбують" одяг. Захищає шкіру. Не руйнує спиртостійкі покриття та поверхні.

Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів. Супер-швидкий.

Сертифікат. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Склад: пропанол-1 (спирт пропіловий) - 40%, пропанол-2 (спирт ізопропіловий) - 35%, алкілдиметилбензиламоніум хлорид - 0,15%, комплекс догляду за шкірою, запашка, вода.

Увага! Розчин для зовнішнього застосування! Не використовувати га ранах та слизових оболонках!

Властивості. Містить комплекс догляду за шкірою, захищає шкіру рук від сухості і подразнень. Зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри. Знищує віруси (включаючи гепатити, ВІЛ (СНІД), віруси грипу), бактерії (вкл. туберкульоз), грибки. Має фунгіцидну активність.

Методичні вказівки щодо застосування засобу АХД 2000 експрес.

Сфера застосування:

  • Рекомендований для дезінфекції рук медичного персоналу закладів охорони здоров'я. Ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного, ін'єкційного поля, обробки шкіри при інвазивних методах діагностики та лікування пацієнтів.
  • Для деконтамінації шкіри рук персоналу харчопереробної промисловості, громадського харчування і торгівлі, інших комунальних об'єктів, фармацевтичної та парфумерно-косметичної промисловості, установ соціального захисту та інших об'єктів, діяльність яких вимагає додержання санітарно-гігієнічних норм та правил.
  • У домашніх умовах, у побуті при відповідних заходах.

Режими обробки.

Гігієнічна обробка 3 мл за 15 сек.

Хірургічна обробка 5-10 мл за 1 хв.

Антисептична обробка шкіри пацієнта - від 15 секунд до 10 хв.

Швидка дезінфекція за 15 секунд.

Виробник: ТОВ «Бланідас», Україна.

Відгук про товар 2020-12-0 Ефективний та надійний дезінфектор з розпилювачем. Магазин надійний, відправили швидко.

Консистенція
Засіб готовий до використання, застосовується не розведеним Рідина, розпилювана (спрей)
Розміри
Об'єм, л 0,25

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Ахд 2000 експрес, 250 мл. Дезінфекційний засіб.

  • 65.00 грн.

варіанти фасування


Теги: ахд 2000, експрес дезінфекція, дезінфекція рук та шкіри, знезараження, побутова хімія,