Купити Манорм експерт за акційною ціною. Якісний фабричний дезінфектор. Антисептик на спирту

Професійний. Спиртовий. Для гігієнічної та хірургічної дезінфекції (антисептичної обробки) рук медпрацівників. Для гігієнічної обробки шкіри рук. Для антисептичної обробки шкіри. Для антисептичної обробки шкіри ніг (стопи) з метою профілактики грибкових захворювань. Для просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла. Для дезінфекції медичних рукавичок. Для швидкої (експрес) дезінфекції невеликих за розміром, важкодоступних для обробки об’єктів при проведенні поточної, заключної дезінфекції, генеральних прибирань поверхонь.

Фасування: флакон 1 л, каністра 5 л.

Склад, мас. %: спирт етиловий - 70,0, суміш четвертинних амонійних сполук (алкілдиметилбензиламоній хлорид - 0,044, октилдецил-диметиламоній хлорид - 0,033, диоктилдиметиламоній хлорид - 0,014, дидецилдиметиламоній хлорид - 0,019) - 0,11 (діючи речовини); вода підготовлена, гліцерин, пантенол, ароматизатор (допоміжні речовини).

Містить комплекс догляду за шкірою, захищає шкіру від сухості і подразнень, зберігає еластичність і природний водно-ліпідний баланс шкіри.

Призначення: для гігієнічної дезінфекції рук та шкіри, невеликих за площею поверхонь та некритичних інструментів.

Сертифікати.

Інструкція із застосування.

Гігієнічна обробка рук: 3 мл засобу нанести на сухі долоні рук і втирають у шкіру за стандартною методикою до висихання, протягом 15 с. У разі забруднення рук виділеннями, забруднення видалити одноразовою серветкою, просоченою засобом, а потім провести антисептичну обробку рук засобом, як зазначено вище.

Профілактична обробка шкірних покривів ніг: засіб нанести на поверхню, експозиція - не менше 15 с.

Експрес-дезінфекція поверхонь: проводиться у випадках нагальної потреби методом протирання або зрошення ( за допомогою розпилювача), 25-40 мл/м2. Експозиція - 15 с.

Увага! Особливості застосування:

  • Використовувати тільки для зовнішнього застосування.
  • Не наносити на рани та слизові оболонки.
  • Не допускати контакту із слизовими оболонками очей.
  • Засіб легкозаймистий! Не допускати контакту з відкритим вогнем та ввімкненими нагрівальними електроприладами.

Термін придатності 5 років. Після закінчення строку придатності використання засобу забороняється. У випадку розливання засобу треба засипати його негорючим адсорбентом (пісок, силікагель), та залишки змити великою кількістю води. Змив у каналізаційну систему засобу проводити тільки в розведеному стані.

Виробник: ТОВ «МДМ», Україна. ТУ У 20.2-31305135-029:2018

Рейтинг: 5 (1 відгук) Відгук про товар 2021-02-02 Гарний та надійний магазин, відправляють швидко, консультують професійно. Ефективний елітний санітайзер.

Дивись інші аналоги, варіанти заміни

Winsept-alc_free-5л. AHD-2000 експрес-5л. Winsept каністра-5л clean_stream каністра 5 л.
Консистенція
Засіб готовий до використання, застосовується не розведеним Рідина.
Розміри
Об'єм, л 5

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Манорм експерт, 5 л. Антисептик на спирту.

  • 765.00 грн.

інші варіанти


Теги: ахд, 2000, експрес дезінфекція, дезінфекція рук та шкіри, знезараження, побутова хімія,